Свято першого дзвоника

Чернігівський професійний ліцей побуту
Знову вересень ступив на наш поріг,
Святкує день цей вся наша країна,
Своє майбутнє, зміну молоду
Благословляє нині Україна!

1 вересня  2017 року в Чернігівському професійному ліцеї побуту відбулося Свято першого дзвоника. Учнів, колектив, гостей привітала директор ліцею Копистко Тамара Миколаївна. Учням побажала досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів, ніколи не зупинятися на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна!Адже знання – це сила. Сила творіння, добра, суспільної злагоди та поступу. Вони, мов чисте повітря та енергія сонця, необхідні нам для будівництва нашого майбутнього.

Після урочистої лінійки відбувся перший урок «Поважаю європейські цінності – будую сучасну  Україну». Основна думка уроку –  європейські, загальнолюдські цінності є також і національними цінностями українців: з повагою ставитися до людей, бути відповідальним громадянином, сумлінно виконувати свої обов’язки, відстоювати свої права і свободи. Кожен повинен пам’ятати, що настав час, коли все залежить від спільної взаємодії та співпраці громадян держави Україна – дорослих і молоді.

Ми всі разом творимо майбутнє України. Яким воно буде залежить від нас. Не варто чекати, що хтось, колись зробить процвітаючою нашу державу, а її громадян заможними. Вже сьогодні треба багато працювати, бути відповідальним за свої вчинки. Знаннями, працею, здобутками, досягненнями прославляти  її.  Бути  гідними  своїх  предків,  любити  рідну  землю,  берегти волю і незалежність України.

Поділитися в соц. мережах

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Ви можете залишити комментарі, чи гіперпосилання на Ваш сайт.

Залишити коментарій