Ми – Європейці

Чернігівський професійний ліцей побуту
Ми
– Європейці
Україно, моя держава!
Про тебе лине у світі слава.
Така могутня, як сила неба,
Дивись, людино, це все для тебе!
Моя країна – соборна, вільна!
Моя країна – держава вільна!
Вона у всесвіті одна така,
Вона серед усіх країн свята!

Кожна людина з великою любов’ю і душевним трепетом згадує місце, де народилася, де минуло її дитинство. Україна – це наша земля, рідний край з багатовіковою історією, мальовничою природою, чарівною піснею, і, зрозуміло, талановитими людьми. Україна є частиною Європи. Європа – це велика міцна родина, об’єднання прогресивних, демократичних держав, об’єднаних спільною ідеєю процвітання та миру. У ці травневі дні все європейське співтовариство відзначає День Європи.

Сьогодні 11 травня 2017 року у Чернігівському професійному ліцеї побуту відбувалась урочиста лінійка та церемонія підняття Державного Прапора України та Прапора Європейського Союзу з нагоди ухвалення рішення Ради Міністрів ЄС щодо скасування візових вимог для громадян України та відзначення Дня Європи.

До уваги всіх присутніх був представлений відеоролик про устрій та раду ЄС, а також історія створення ЄС від викладача історії Рижого В.В.

День Європи став символом нового початку, вільного та успішного шляху, мирної співпраці між суверенними націями, що ґрунтується на спільних цінностях та спільних інтересах миру, солідарності, демократії, добробуту людей та верховенства права. Прагнення до європейського рівня життя, цінностей і стандартів визначило вибір нашої країни.

Шановні учні та педагоги, ми громадяни України, держави у самому центрі Європи! Тож давайте своїми вчинками будемо дотримуватися всіх цих понять, демонструючи, що ми європейці і Україна – Європейська держава. Дозвольте побажати всім присутнім чистого неба над головою, спокійного й радісного життя, добра, миру та злагоди!

Поділитися в соц. мережах

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Ви можете залишити комментарі, чи гіперпосилання на Ваш сайт.

Залишити коментарій